20 yılı aşkın sektörel tecrübemiz ve mühendislik gücümüz ile yeni nesil performans çeliklerini tasarladık

Malzeme Tasarımı

Birleşik Metal mühendisleri tarafından tasarlanan 8 farklı performans çeliği ile sıcak, soğuk, korozif gibi her türlü ortam için uygun bir performans çeliği bulunmaktadır. Bu sayede daha temiz bir mikroyapı ve teknik destek garantisi ile Birleşik Metal’den yüksek performanslı yeni nesil çelikler üretimleri gerçekleştirilerek sektöre sunulmuştur.

Farklı sektörler ve kullanım alanlarına yönelik geliştirilen performans çelikleri standart takım çeliklerin yerini alarak, üretimde kalıp kullanım ömürleri ve performansların arttırılması sağlanmıştır.

Standart soğuk iş takım çelikleri yerine çok daha yüksek aşınma dayanımı ve tokluk sağlanabilmesi adına Birleşik Metal mühendislerince PerfoCut® ve PerfoCut-Nb® tasarlanmıştır.

Maksimum aşınma dayanımı için PerfoWear® malzeme tasarlanmıştır. Bu malzeme ile aşınma dayanımı olarak yüksek hız çeliklerine yakın bir sonuç elde edilmiştir.

Sıcak ve soğuk kesme bıçakları için çok yüksek tokluk sağlayan Knife8V® tasarlanmıştır.

Malzeme Tasarimi

Yüksek aşınma dayanımı ve yüksek tokluk için 1.2379 kalite malzemeye alternatif olarak FormCut® malzeme tasarlanmıştır.

Standart sıcak iş takım çelikleri yerine çok yüksek sıcaklıklarda dahi sertliğini muhafaza ederek çok yüksek aşınma dayanımı ve darbe tokluğu sağlayan PerfoHot® ve PerfoHot-Co® çelikleri tasarlanmıştır.

Paslanmaz çelik olarak çok yüksek sertlik değerlerine ulaşarak maksimum aşınma dayanımı ve korozyon dayanımı sağlayan PerfoCor® malzemesi tasarlanmıştır.

Tasarlanan ürünlerin detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.